Visos kategorijos

Prekės ženklo pristatymas

Pagrindinis> Apie mus > Prekės ženklo pristatymas

KIMDRILL tiekia aukštos kokybės polių įkalimo įrankius nuo 2008 metų. Turėdami 10 metų patirtį giliųjų pamatų gręžimo pramonėje, mūsų kvalifikuotų darbuotojų ir patyrusių inžinierių komanda garantuoja, kad pagaminsime visą rotacinių gręžimo įrankių asortimentą, įskaitant plaktuko griebtuvas, gręžimo kaušas, sraigtas, korpusai, Kelly baras, tremie vamzdis ir tt Mūsų gamykla ne tik gamina polių kalimo įrankius pagal tarptautinius standartus, bet mes galime pritaikyti polių kalimo įrankius, kad atitiktų klientų poreikius sudėtinguose polių projektuose. 2680 m. eksportavome 2540/2014 mm „Bauer“ rotacinių įrenginių korpuso jungtis ir sulaukėme gerų atsiliepimų.


Siekdami teikti geresnes paslaugas savo klientams vykdant gręžimo projektus, savo gaminių liniją praplečiame DTH plaktuku, antgaliais, mikropolių inkarais ir gręžinių gręžimu. Jei kyla klausimų dėl gręžimo projektų, susisiekite su mumis ir mūsų komanda visada pasiruošusi padėti.


Iki šiol mes eksportavome įvairius gręžimo įrankius į Malaiziją, Singapūrą, Filipinus, Australiją, Kanadą, JAV, Vokietiją, Keniją ir kt., Taip pat užmezgėme verslo ryšius su kai kuriomis garsiomis įmonėmis.


Dėkojame už palaikymą visiems klientams, turime dešimties metų jubiliejų. Mes toliau dirbsime su puikiais gręžimo įrankiais ir eisime toliau.

https://www.kimdrill.com/upload/ad/1661475338140596.jpg